خانه / راهنمای خرید | طراح سیستم دوران

راهنمای خرید | طراح سیستم دوران

مشتری گرامی برای سهولت فرآیند خرید لطفاً به نکات ذیل توجه فرمائید

ابتدا در سایت ثبت نام فرمائید. (ثبت نام شما فقط یکبار درسیستم انجام خواهد شد و در خریدهای بعدی نیاز به ثبت نام مجدد نخواهد بود)

  1. در صفحه اصلی سایت قسمت بالا سمت چپ فروشگاه قرار دارد کالای مورد نظر خود را انتخاب نمائید.
  2. در مورد خرید نرم افزار بلافاصله پس از پرداخت آنلاین اطلاعات مربوط به خرید ازطریق email و sms برای شما به صورت اتوماتیک ارسال میشود لذا درخصوص ثبت شماره تلفن همراه و آدرس email دقت لازم را مبذول فرمائید.

درخصوص خرید نرم افزار پس از طی فرآیند خرید و انتخاب نحوه دریافت نرم افزار(ازطریق پست یا پرداخت در محل، پرداخت آنلاین و…. )کالا به آدرس ثبت شده ارسال خواهد گردید.

پرداخت آنلاین:

پرداخت آنلاین، به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق میشود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

————————

طراح سیستم دوران

شرکت طراح سیستم دوران ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت برای سازمانها و شرکت هایی در اندازه های مختلف می باشد، که در حال حاضر افتخار خدمات دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم دوران نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت ها و تعاونیهای مصرف، نرم افزار یکپارچه شهد برای شرکت های بازرگانی و فروشگاهها و نیز نرم افزار یکپارچه امین جهت صندوق های قرض الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه  است. طراح سیستم دوران رضایت مشتری را رسالت خود می داند و برهمین مبنا در تلاش می باشد متناسب با سطح نیازهای مشتری گام بردارد، که تولید و طراحی نرم افزار های جدید و پشتیبانی نامحدود نرم افزارها گویای همین امر است.

ارتباط با ما از طریق تلفن:

واحد فروش نرم افزار     ۵۲ ۴۶ ۷۵ ۸۸ -۰۲۱

واحد پشتیبانی نرم افزار   ۳۲ ۳۵ ۷۴ ۸۸ -۰۲۱

—————————-

ارتباط با ما از طریق پست الکترونیک:

info@tsdoran.ir

sale@tsdoran.ir

poshtiban@tsdoran.ir

tarahsystemdoran@gmail.com

/tsdoran1394@gmail.com

 ————————–

شرکت طراح سیستم دوران، دارای بخش های مختلف، از جمله واحد تولید نرم افزار، واحد فروش، و واحد پشتیبانی(حضوری،تلفنی) می باشد. سیاست موثر طراح سیستم دوران ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکین نرم افزارهای حسابداری جامع مالی، صنعتی، بانکداری، فروشگاهی و تعاونیهای مصرف و سایر تولیدات خود می باشد. ارائه سرویس کامل (اعزام کارشناسان به محل کار، ارائه خدمات بصورت تلفنی،آنلاین، ارائه خدمات حضوری در محل شرکت، ارتقاء نرم افزارها بصورت حضوری و یا از طریق سایت طراح سیستم دوران)، در زمان های کاری امکان پذیر است.

—————————-

ارتباط با ما