نمایندگی و همکاری | طراح سیستم

نمایندگی و همکاری | طراح سیستم 

نمایندگی و همکاری | طراح سیستم دوران

علاقمندان زیر به همکاری دعوت می شوند:

نمایندگی فروش

نمایندگی فروش و پشتیبانی

کارشناس و همکار فروش

برنامه نویس تمام وقت

همکاری در تولید نرم افزار بصورت قراردادی

نمایندگی فروش

اشخاص حقیقی یا حقوقی که علاقه به فروش نرم افزار داشته باشند می توانند با شرکت در این زمینه همکاری نمایند.

نمایندگی فروش و پشتیبانی

اشخاص حقیقی یا حقوقی که علاوه بر فروش، توانانی ارائه خدمات پشتیبانی را داشته باشند می توانند با شرکت در این زمینه همکاری نمایند.

کارشناس و همکار فروش

اشخاص حقیقی که توانایی و تسلط بر فروش نرم افزار های مالی، بازرگانی و بانکداری صندوق های قرض الحسنه رادارند، در محل شرکت طراح سیستم به همکاری دعوت می شوند.

برنامه نویس تمام وقت

اشخاص حقیقی که به زبان های C#, Delphi, C++builder و همچنین SQL  تسلط دارند، در محل شرکت طراح سیستمبه همکاری دعوت می شوند.

همکاری در تولید نرم افزار بصورت قراردادی

اشخاص حقیقی که آمادگی اجرای پروژه های تکمیلی شرکت در زمینه های مالی و بازرگانی را دارند به همکاری دعوت می شوند.

 نمایندگی و همکاری

طراح سیستم  با رویکرد توسعه و بهبود مستمر، و راه اندازی نرم افزار های جدید و ارزش آفرینی برای مخاطبان، جهت طرح توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه‌مندان فوق دعوت به همکاری می‌نماید.

نمایندگی و همکاری | طراح سیستم دوران

Print Friendly, PDF & Email

۳ دیدگاه

 1. متقاضی نمایندگی در استان قم هستم

 2. با سلام
  لطفا مشحصات فردی و یا شرکتی و در کل روزمه کاری …. را به آدرس پست الکترونیک ما (info@tsdoran.ir).. ارسال نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
  مدیر سایت.

 3. معرفی تخصص و استعلام موجودیت شغل برنامه نویسی

  سلام

  اینجانب منصور بزرگمهر برنامه نویس امور مالی و حسابداری و اداری با بیش از ۹ سال سابقه کار (۴٫۵ سال در ایران و ۴٫۵ سال در آمریکا)و ۱۲ سال سابقه مطالعه عملی با تکنولوژی های برنامه نویسی .Net مسلط به هر دو زبان #C و O.O.P] VB.Net] و کلاسهای معروف وابسته، مسلط به دیتا بیس SQL Server بعنوان Developer و DBA و SQL Code و T-SQL Code مسلط به ADO.Net و Entity Framwork و مسلط به ویندوز فرم (انواع ابزار مرسوم Janus و Telerik و Syncfusion و DevExpress) و WPF و برنامه نویسی وب فرم(ASP.Net) و JavaScript/Jquery و تسلط کامل در طراحی وب سایت و HTML4 و و گزارش نویسی Active Report و Crystal Reportو آشنائی مناسب با دیتا بیس Oracle تسلط کامل به دیتا بیس MS Access و VBA همراه آن و VB6 ابزار ریپورت نویسی Crystal Report و Report.Net و ASP کلاسیک و می باشم. اینجانب مسلط به برنامه Excel نیز می باشم آشنائی مناسب در راه اندازی Domain Server وجود دارد. ضمناً سابقه راه اندازی IIS برای سرور وب نیز وجود دارد.

  ضمناً اینجانب لیسانس حسابداری می باشم، و ۱۲ (ایران و آمریکا) سال سابقه حرفه حسابداری و حسابرسی را نیز دارم. تخصص کامل در طراحی و ارائه سیستم حسابداری وجود دارد. (ایچاد سیستم حسابداری و ایجاد حسابهای لازم و دفاتر لازم در حسابداری مالی یا حسابداری صنعتی)

  همچنین اینجانب دانشجوی فوق دیپلم دانشگاه مریلند آمریکا در رشته مهندسی کامپیوتر می باشم، که بدلیل مشکلات شخصی از امریکا به ایران مهاجرت کرده ام، و توانائی ادامه تحصیل در این دانشگاه را فعلاً ندارم. لازم به ذکر است، که این دانشگاه ۹ دانشگاه معتبر دنیا می باشد، و در زمینه کامپیوتر سومین دانشگاه معتبر دنیا می باشد.

  ضمناً اینجانب تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارم، و در صحبت خواندن و نوشتن مشکلی در زبان انگلیسی ندارم.

  اینجانب تخصص کامل طراحی و توسعه نرم افزارهای مالی و حسابداری و اداری و کار با دیتا بیسها مربوطه را دارم.

  مدت دو سال است که در ایران زندگی می کنم، و در سالهای اخیر در پی رو قصد بازگشت به امریکا را ندارم. در یک شرکت برنامه نویسی مالی اخیراً در ایران کار می کرده ام، که بدلیل اتمام پروژه انها از کار بیرون آمده امف و اماده به کار می باشم.

  سوایق اینجانب قابل بررسی و قابل اتکا می باشد.

  لطفاً چنانچه به تخصص اینجانب نیاز دارید با شماره تلفن: ۰۹۱۹۳۵۴۱۲۶۹ (منصور بزرگمهر) تماس بگیرید.

پاسخ دهید