قوانین و حقوق نشر سایت | طراح سیستم

قوانین و حقوق نشر سایت | طراح سیستم

قابل توجه بازدیدکنندگان محترم:

سایت طراح سیستم  ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است هنگام عضویت از شما می خواهد تا مشخصاتی از قبیل نام کاربری، پست الکترونیک و … (اطلاعاتی که می توانند برای شما شخصی باشند) را برای ما ارسال نمایید. این اطلاعات تنها به منظور عضویت در سایت و استفاده از امکانات موجود مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در صورت عدم تمایل به عضویت و ثبت مشخصات خود در سایت، شما کماکان قادر خواهید بود از بیشتر امکانات و خدمات موجود در سایت استفاده نمایید. اما امکان دسترسی به برخی از قسمتها را نخواهید داشت.

هدف ما از درخواست مشخصات:

  • تا بتوانیم خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهیم.
  • کنترل بهتری بر اطلاعات وارد شده توسط اعضا داشته باشیم.
  • کمک به شما در جهت یافتن خدمات و سرویس های موجود در سایت.
  • آگاه نمودن شما از موضوعات مهم از طریق ارسال پیامک و پست الکترونیک.

این سایت از حقوق خود می‌داند اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. امکان بررسی آی پی کلیه نظر دهندگان در سیستم سایت مهیا بوده و در صورت لزوم برای افراد خاطی محدودیت در دسترسی به سایت اعمال خواهد شد.

حفظ اطلاعات و مشخصات فردی:

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. طراح سیستم  مجدانه از اطلاعات شخصی شما محافظت بعمل خواهد آورد و از این مشخصات به هیچ عنوان در مواردی به غیر از موارد ذکر شده استفاده نخواهد کرد و نیز از گم شدن، انتشار و یا دسترسی غیر مجاز به مشخصات شما کاملاً جلوگیری خواهد شد. سایت طراح سیستم اطلاعات شخصی را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 حقوق نشر؛ قابل توجه ناشران:

  • مدیران سایت ها و وبلاگ های اینترنتی:

کلیه حقوق تولیدکنندگان محتوای طراح سیستم برای آنان محفوظ بوده و برداشت یا هرگونه استفاده از مطالب نوشته شده در آن برای دیگران منوط به قرار دادن منبع بصورت لینک در آن می باشد. انتشار مطالب موجود در سایت به منظور استفاده در نشریات مکتوب (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها منوط به کسب اجازه از مدیریت سایت با استفاده از پست الکترونیکی info@tsdoran.ir می باشد.

درباره این قوانین:

امکان انجام هرگونه تغییر در متن و قوانین نوشته شده در این صفحه توسط سایت طراح سیستم بدون اعلام قبلی وجود دارد. در صورت ایجاد تغییری مهم ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آنرا به اطلاع شما برسانیم.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

قوانین و حقوق نشر سایت | طراح سیستم

ق

Print Friendly, PDF & Email