طراح سیستم | راهنمای نرم افزار حسابداری انبار

طراح سیستم | راهنمای نرم افزار حسابداری انبار (دانلود)

نرم افزار حسابداری انبار مالیران جهت برآورده ساختن نیازهای تمامی موسسات و بنگاههای اقتصادی (تولیدی ،بازرگانی، پیمانکاری و…) طراحی شده است.

استفاده از این نرم افزار در دو سطح کاربری و کارشناسی امکان پذیراست:

– سطح کاربری: صرفا اجرایی بوده و شامل ورود داده ها (داده های پایه ای و مدارک انبار) و گرفتن اطلاعات (گزارش موجودی انبار، مصارف ، مراکز هزینه و…) می باشد.

– سطح کارشناسی: که تقدم بر سطح کاربری دارد و طبعا مسوولیت   نرم افزار را به هنگام طراحی” ،” پیاده سازی” و “تجزیه و تحلیل اطلاعات”،  بر عهده دارد. در سطح کارشناسی ، کاربر باید قادر به طراحی کدینگ (طبقه بندی) کالا/ قطعات، انبارها، مراکز هزینه و موارد مصرف انبارها باشد تا بتواند گزارشهای مناسب را از نرم افزار جهت تجزیه تحلیل اخذ کند.


طراح سیستم | راهنمای نرم افزار حسابداری انبار (دانلود)

شرکت طراح سیستم  ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت برای سازمانها و شرکت هایی در اندازه های مختلف می باشد، که در حال حاضر افتخار خدمات دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم  نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت ها و تعاونیهای مصرف، نرم افزار یکپارچه شهد برای شرکت های بازرگانی و فروشگاهها و نیز نرم افزار یکپارچه امین جهت صندوق های قرض الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه  است. طراح سیستم رضایت مشتری را رسالت خود می داند و برهمین مبنا در تلاش می باشد متناسب با سطح نیازهای مشتری گام بردارد، که تولید و طراحی نرم افزار های جدید و پشتیبانی نامحدود نرم افزارها گویای همین امر است.

طراح سیستم | راهنمای نرم افزار حسابداری انبار

Print Friendly, PDF & Email