دریافت نگارش نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران

دریافت نگارش نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران

 ———————————————

دریافت فلاپی مالیات

TarrahSystemLockL 

نگارش ۲۰۱۸/۰۱/۱۷ 

نگارش ۲۰۱۷/۱۲/۲۴ 

دریافت فایل TTMS

نگارش ۲۰۱۷/۱۲/۰۵ 

نگارش ۲۵-۱۰-۲۰۱۷

دریافت فلاپی بیمه

مالیران sms

قفل ۶۴ بیت 

قفل ۳۲بیت 

msde

کد مشاغل

دریافت نگارش نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران

راهنمای دانلود

برای دانلود بر روی فایل مورد نظر کلیک کرده و مسیر نصب را انتخاب نمایید. برای دانلود سریع تر و بهتر می توانید از نرم افزار مدیریت دانلود Internet  Download Manager  استفاده کنید. برای خارج کردن فایل دانلود شده از حالت فشرده نرم افزار Winrar و یا Winzip را به شما پیشنهاد می کنیم. با نصب این نرم افزارها می توانید بر روی فایل مورد نظر کلیک سمت راست ماوس را زده و روی گزینه Extract Here کلیک کنید. سپس مسیری را برای این کار انتخاب نمایید. اگر هنگام ذخیره سازی با مشکلی روبرو شدید به ما اطلاع دهید.

نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران

نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران برای کاربری در شرکت های متوسط و بزرگ و تعاونیهای مصرف طراحی شده و کاربران این برنامه می توانند کلیه فعالیت های حسابداری، انبار، فروش، سهام تعاونی، دریافت و پرداخت وجوه نقد و اسناد بهادار، گردش عملیات بانکی حقوقی و دستمزد، پرسنلی، تولید، هزینه یابی و… را ثبت کرده و گزارش های مرتبط را با سهولت و کارآمدی مطلوب از نرم افزارها دریافت کنند.

————————

شرکت طراح سیستم  ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت برای سازمانها و شرکت هایی در اندازه های مختلف می باشد، که در حال حاضر افتخار خدمات دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم  نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت ها و تعاونیهای مصرف، نرم افزار یکپارچه شهد برای شرکت های بازرگانی و فروشگاهها و نیز نرم افزار یکپارچه امین جهت صندوق های قرض الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه  است. طراح سیستم رضایت مشتری را رسالت خود می داند و برهمین مبنا در تلاش می باشد متناسب با سطح نیازهای مشتری گام بردارد، که تولید و طراحی نرم افزار های جدید و پشتیبانی نامحدود نرم افزارها گویای همین امر است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی طراح سیستم

شرکت طراح سیستم ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت

۳ دیدگاه

  1. با سلام و عرض خسته نباشید
    من از نرم افزار صنعتی مالیران چند سال دارم استفاده میکنم ولی پشتیبانی ندارم الان بعد از چند مدتی سخت افزار رو عوض کردم بعد نصب دوباره کد فعالسازی میخواد ،میخواستم بدونم چطور میتونم کد فعالسازی رو دریافت کنم

  2. با سلام و روز بخیر
    شما می توانید با بخش پشتیبانی با شماره ۳۲ ۳۵ ۷۴ ۸۸ -۰۲۱ تماس بگیرید.

  3. سلام سایت خوبی دارید . به سایت ما سر بزنید. بک لینک رایگان میدیم https://site.ir24.org/