خانه / کانال رسمی طراح سیستم دوران درتلگرام راه اندازی شد

کانال رسمی طراح سیستم دوران درتلگرام راه اندازی شد

در دنیای کنونی روزانه شکل نوینی از ارتباطات اقتصادی به وجود می‌آید و افراد، شرکتها و مؤسسات با یکدیگر در ارتباط می‌باشند که تغییرات مالی آنها بر یکدیگر تأثیر می گذارد. هر روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر می‌شود.در همین ارتباط چندی پیش اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد طراح سیستم دوران به طور رسمی اقدام به راه اندازی کانال تلگرام مخصوص به خود کرده است. طراح سیستم دوران درکانال تلگرام خود با ارسال جدیدترین نرم افزارها، و ورژن های مختلف و مواردی از این دست را در آن به اطلاع عموم میرساند.

اگر به طور دقیق با ماهیت این بخش جدید تلگرام آشنایی ندارید در توصیف آن باید بگوییم که کانال، درست مانند یک گروه عمل خواهد کرد با این تفاوت مهم که تنها اعضای مشخص شده توسط مدیر، امکان ارسال مطلب در آن را دارند و افراد دیگر، تنها قادر به خواندن گفتگوها، یا پست‌های ارسال شده خواهند بود. از همین رو، می توان گفت که ساخت یک کانال جدید، برای هر کاربری، کاربردی نخواهد بود و تنها وب سایت ها، گروه‌ها و مجموعه‌های مهم که دارای مخاطبین خاص خود هستند اقدام به ساخت آن خواهند کرد و افراد عادی، می توانند به جای ساخت کانال، با دنبال کردن آن‌ها از این بخش فوق العاده‌ی تلگرام نهایت استفاده را کنند.

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید همین حالا به کانال رسمی طراح سیستم دوران بپیوندید. برای این کار کافی است بر روی لینک زیر کلیک و یا در مرورگر گوشی همراه خود لینک زیر را بنویسید:

https://telegram.me/tarahsystem

  بعد از ورود به لینک  بر روی دکمه Join کلیک کنید!

 لینک آپدیت تلگرام

چون کانال طراح سیستم دوران صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند، می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

«Telegram» را در بازار:
http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد):
https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز):
https://tdesktop.com/win

 

Print Friendly, PDF & Email